Cynk w proszku – truskawka – Dr Anns

39.90 

CYNK + truskawka jest świetnym keto suplementem w postaci proszku, który można sporządzić na trzy sposoby: jako posypkę do ketogenicznego musli, bezpośrednio, rozpuścić w płynie (keto soku, mleku, lemoniadzie) lub wodzie.

CYNK + truskawka jest preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych. Do produktu nie dodano żadnych sztucznych: barwników, aromatów, wypełniaczy, słodzików i konserwantów oraz cukru.

 

 

Na stanie

Darmowa wysyłka od 200zł 🚛
  

Dawkowanie Cynk DR ANNS

Dorośli 1 porcja dziennie (2 g). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed przygotowaniem należy energicznie wstrząsnąć opakowanie. Porcję (2 g – płaska łyżeczka) można spożywać na różne sposoby (bezpośrednio, w płynie lub jako posypkę np. do ketogenicznego śniadania w postaci niewsianki)

Uwaga – należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Pamiętaj, aby po każdym użyciu dokładnie zamknąć opakowanie.

Sposób przechowywania:Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki zawarte w keto suplemencie Cynk+truskawka

  • CYNK – cytrynian cynku to organiczna, dobrze przyswajalna postać cynku, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz utrzymaniu zdrowych włosów, skóry i paznokci a także w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji rozrodczych i płodności.
  • INULINA – jest częścią naszej codziennej diety od setek lat –  znajduje się ona w wielu owocach i warzywach, takich jak banany, cebula i pszenica. Korzeń cykorii jest, również jej naturalnym źródłem. Inulina ma działanie prebiotyczne oraz stymulujące produkcję pożytecznych bakterii jelitowych.
  • TRUSKAWKA LIOFILIZOWANA – liofilizacja to, na dzień dzisiejszy, najnowocześniejsza i najzdrowsza metoda utrwalania. Procesowi temu można poddać niemal wszystkie substancje i produkty zawierające wodę. Żywność poddawana liofilizacji w pierwszej fazie procesu zostaje zamrożona, a następnie w warunkach obniżonego ciśnienia, ulega sublimacji. Finalny produkt zostaje pozbawiony wody (wilgotność resztkowa wynosi ok. 3 %).Truskawki są bogatym źródłem naturalnej witaminy C. Wyróżniają się także wysoką zawartością antyoksydantów – antocyjanów i kwasu elagowego. Dzięki zawartości kwasów organicznych regulują trawienie i przyśpieszają przemianę materii.

Dr Ann’s została założona przez dwójkę farmaceutów. Marka powstała z pasji do tworzenia produktów wspomagających zdrowie. Dr Ann’s 

Doświadczenie nabyte podczas pracy w aptekach oraz działalności naukowej prowadzonej na uczelni umożliwiło twórcom stworzenie wyjątkowej linii produktów, z surowców najwyższej jakości, które wspierają lepsze funkcjonowanie organizmu na co dzień.

Otrzymuj co miesiąc na swój email
podsumowanie najciekawszych badań
i najważniejszych wydarzeń w świecie ketozy.Dowiedz się więcej
Waga.3 kg
Wymiary1 × 1 × 1 cm
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.