Erytrytol (Keto Słodzik) – Pięć Przemian – 500g

20.58 

Słodki smak na ketozie? To możliwe! Erytrytol to idealny keto słodzik o bardzo niskiej kaloryczności, który doskonale wpisuje się w keto dietę i Twój codzienny, zdrowy styl życia. 

Erytrytol Pięć Przemian to idealny zamiennik dla cukru i wszystkich innych słodzików, o których musisz zapomnieć będąc na keto.

 

Na stanie

Darmowa wysyłka od 200zł ?
Erytynol Keto Słodzik

Zamiennik cukru na diecie ketogenicznej

Kto powiedział, że ketoza oznacza całkowitą rezygnację z słodyczy? Czas powiedzieć prawdę – słodzik słodzikowi nie równy! Istnieje cała gama cukrów: trzcinowych, syropów glukozowych i (o zgrozo!) cukrów białych, których trzeba unikać jak ognia niezależnie od tego, czy jesteś na keto czy nie! Pocieszeniem dla fanów słodyczy jest fakt, że istnieje słodzik, który jest legalną słodyczą na ketozie! Możesz go dodawać do kawy (też do kawy kuloodporrnej – mniam!), keto wypieków i wszędzie tam, gdzie zapragniesz słodkiego!

Erytrytol na ketozie – zalety:

  • Erytrytol raktycznie nie zawiera węgli ani kalorii
  • Nie podnosi poziomu cukru we krwi
  • Dzięki temu, że erytrytol nie powoduje wyrzutu insuliny, węgle w nim zawarte (śladowe ilości!) nie mają właściwie żadnego wpływu na Twój organizm
  • Ma postać sypką, przez co łatwo użyć go do wszystkich keto przepisów i keto wypieków!
100% Keto

100% Keto

Produkt w 100% zgodny z wytycznymi diety ketogenicznej.

100% Paleo

100% Paleo

Produkt w 100% zgodny z wytycznymi diety Paleo.

100% Wege

100% Wege

Produkt w 100% zgodny z wytycznymi diety wegetariańskiej.

Nie zawiera Laktozy

Nie zawiera Laktozy

Produkt nie zawiera laktozy.

Bez Dodatku Cukru

Bez Dodatku Cukru

Produkt zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry.

Nie zawiera Glutenu

Nie zawiera Glutenu

Produkt nie zawiera nawet śladowych ilości glutenu.

Erytynol Keto Słodzik

Czego (prawdopodobnie) nie wiedziałeś o erytrytolu:

  • Skąd się bierze erytrytol? Erytrytol to alkohol cukrowy, który uzyskuje się ze sfermentowanej kukurydzy lub skrobi kukurydzianej. Występuje on naturalnie w niektórych owocach jak np. w winogronach czy melonach. 
  • Jest w 80% tak samo słodki jak najbardziej pospolity, biały cukier, ale  zawiera tylko 5% kalorii zawartych w cukrze białym! Na 1 gram erytrytolu przypada (uwaga!) zaledwie 0,2 kal! (więcej przeczytasz w artykule naukowym “Erythritol as sweetener—wherefrom and whereto?” dostępnym na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5756564/)
  • W jednej łyżeczce erytrytolu znajdziesz 4g węgli. Co więcej, badania (zobacz: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28770335) pokazują, że erytrytol może pomóc w obniżeniu poziomu cukru we krwi
  • Erytrytol zapobiega też… osadzaniu się płytki nazębnej (więcej na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5011233/), co czyni go słodzikiem absolutnie idealnym!

Pięć Przemian

Pięć Przemian stawia na świadome odżywianie i w 100% prawdziwą żywność. Marka powstała w 2010 roku, a bezpośrednim impulsem do jej stworzenia były pozytywne doświadczenia z Tradycyjną Medycyną Chińską.

Otrzymuj co miesiąc na swój email
podsumowanie najciekawszych badań
i najważniejszych wydarzeń w świecie ketozy.Dowiedz się więcej
Waga0.120 kg
Wymiary11 × 5 × 5 cm
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.