Keto Suplement – 78 elektrolitów i minerałów – TOTUM SPORT NITE – REGENERACJA

86.00  82.29 

TOTUM SPORT NITE to komplet 78 organicznych elektrolitów, minerałów i pierwiastków śladowych pochodzący z oceanicznej głębiny.

Unikalny, w pełni naturalny keto suplement diety w postaci plazmy morskiej Quinton, który natychmiastowo uzupełni twoje elektrolity! 

TOTUM SPORT NITE przyjmowany przed snem uruchamia mechanizmy samonaprawcze w komórkach, wpływa na prawidłową replikację i ekspresję genów, stymuluje detoksykację, przeciwdziała skutkom stresu i zmęczenia a także aktywuje układ odpornościowy sprzyjając szybkiej regeneracji organizmu.

Suplement idealny dla osób aktywnych fizycznie i osób będących na ketoadaptacji oraz w stanie ketozy.

Opakowanie TOTUM SPORT NITE zawiera 10 saszetek 25 ml. Suplement do stosowania przed snem.

Na stanie

Darmowa wysyłka od 200zł 🚛
uklad

Komplet 78 minerałów

Popularne suplementy zawierają zwykle 4-5 elektrolitów. TOTUM SPORT, jako jedyny, dostarcza twojemu organizmowi komplet minerałów i pierwiastków śladowych, we właściwych dla ludzkiego ciała proporcjach.

Plazma morska Quinton w Totum Sport to w pełni naturalny suplement, który zawiera w sobie sód, magnez, siarkę, potas, wapń, brom, lit, jod, brom, fluor, krzem, fosfor, miedź, cynk, selen, mangan, żelazo i wiele innych pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu 

Elektrolity są niezbędne do nawodnienia organizmu, produkcji energii w komórkach mięśniowych, utrzymania optymalnej siły i szybkości zwłaszcza w trakcie wysiłku, a w konsekwencji znaczącej poprawy twojej formy, a także wyników sportowych.

Quinton - czyli plazma Morska

Quinton jest to bogata w minerały i mikroelementy plazma morska zbierana w ściśle określony sposób w chronionym obszarze Zatoki Biskajskiej na Oceanie Atlantyckim.

Zatoka Biskajska jest akwenem wyjątkowo bogatym w fitoplankton (mikroskopijne organizmy roślinne i glony).

Działanie promieni słonecznych sprawia, że fitoplankton przekształca nieorganiczne minerały zawarte w wodzie morskiej do całkowicie organicznej postaci. Minerały wraz z aminokwasami, kwasami nukleinowymi, przeciwutleniaczami, polisacharydami i nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, uwalniane są do otaczającej fitoplankton wody.

Co ważne, minerały i pierwiastki śladowe znajdujące się w Quinton są w idealnych proporcjach– niemal identycznych jak w osoczu krwi i płynie międzykomórkowym ludzkiego organizmu. Dzięki temu są łatwo wchłaniane i przyswajane. 

Francuski biolog Rene Quinton odkrył niezwykłe podobieństwo składu wody morskiej do płynów ustrojowych człowieka i nazwał ją osoczem morskim (plazmą morską).

100% Keto

100% Keto

Produkt w 100% zgodny z wytycznymi diety ketogenicznej.

100% Paleo

100% Paleo

Produkt w 100% zgodny z wytycznymi diety Paleo.

100% Wege

100% Wege

Produkt w 100% zgodny z wytycznymi diety wegetariańskiej.

Nie zawiera Laktozy

Nie zawiera Laktozy

Produkt nie zawiera laktozy.

Bez dodatku cukru

Bez dodatku cukru

Produkt zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry.

Nie zawiera Glutenu

Nie zawiera Glutenu

Produkt nie zawiera nawet śladowych ilości glutenu.

Testowany Laboratoryjnie

Testowany Laboratoryjnie

Cechy i skuteczność produktu została naukowo potwierdzona w warunkach laboratoryjnych.

Bez Słodzików Alkoholowych

Bez Słodzików Alkoholowych

Produkt nie zawiera słodzików alkoholowych.

Działanie na poziomie komórkowym

TOTUM SPORT pochodzi z oceanu i jest naturalny. Dzięki temu jest zdecydowanie bardziej biodostępny niż minerały syntetyczne. TOTUM SPORT działa skutecznie bo na poziomie komórkowym, remineralizuje organizm niezwykle szybko, ponieważ dostarcza kompletny, zrównoważony i naturalny zestaw elektrolitów

TOTUM SPORT wytwarzany jest przez Laboratoires Quinton International w Cox k. Alicante (Hiszpania).

Hipertonik z głębi oceanu atlantyckiego

Surowiec pobierany jest na głębokości 30 metrów, z najczystszych i najbogatszych w biologicznie aktywne składniki, wód Zatoki Biskajskiej. 

Wydobyty surowiec przechodzi proces zimnej mikrofiltracji, przeprowadzanej w warunkach laboratoryjnych. Dzięki zimnej mikrofiltracji uzyskuje się hipertonik TOTUM SPORT.

Hipertonik pakowany jest w bardzo lekkie, wygodne saszetki, dzięki którym jest idealny do stosowania podczas treningów oraz zawodów sportowych.

Pełne nawodnienie
(nie tylko) dla sportowców

Jeżeli uprawiasz sport to TOTUM SPORT jest suplementem idealnym dla Ciebie, gdyż ćwiczenia fizyczne przyspieszają utratę wody i elektrolitów z Twojego organizmu.

Picie wody w momencie, w którym Twój organizm jest narażony na odwodnienie nie wystarczy. Pełne nawodnienie komórki możliwe jest po uzupełnieniu elektrolitów i pierwiastków śladowych. Picie samej wody może doprowadzić do dalszego odwodnienia komórek i zwiększyć ryzyko skurczów, urazów mięśni i zaburzeń elektrolitowych.

Pamiętaj, że odwodnienie podczas długotrwałych sesji treningowych powoduje zagęszczenie krwi, wzrost tętna i temperatury ciała. Odwodnienie przyspiesza zmęczenie mięśni, może również pogorszyć pracę nerwów. Hipertonik TOTUM SPORT pomoże nawodnić Twoje komórki, dzięki czemu zwiększy się Twoja wydolność.

Zalecane stosowanie: 1 saszetka przed wysiłkiem, 1 po każdej godzinie intensywnej aktywności i jedna po zakończeniu treningu lub zawodów.

Skład: 100% mikrofiltrowana na zimno plazma morska

 

Testowane i zaakceptowane przez Informed Sport i Informed Choice

Informed-Sport to program zapewnienia jakości dla produktów żywienia sportowego, dostawców dla branży żywienia sportowego i zakładów produkujących suplementy. Program potwierdza, że każda partia suplementu i / lub surowca opatrzonego logo Informed-Sport została przetestowana pod kątem zakazanych substancji przez światowej klasy sportowe laboratorium antydopingowe LGC.

totum-4

Laboratories Quinton

Laboratories Quinton to laboratoria, które tworzą i rozwijają innowacyjne mikrofiltrowane produkty zdrowotne z wody morskiej, które są zalecane w obszarach dermatologii, gastroenterologii, położnictwa i ginekologii, pediatrii, geriatrii, urologii, endokrynologii, immunologii, neurologii, okulistyki, stomatologii, żywienia i medycyny sportowej.

Dzięki najlepszej technologii i surowym protokołom kontroli mikrobiologicznej i fizykochemicznej, Laboratories Quinton gwarantują jedynie najwyższej jakości produkty, które cieszą się uznaniem na terenie całej Unii Europejskiej, Brazylii, Kolumbii, Meksyku, Libanu, Tajwanu, Korei, Chin i Japonii. 

Najważniejsze atrybuty organizacji to jakość, doskonałość oraz troska o środowisko.

Otrzymuj co miesiąc na swój email
podsumowanie najciekawszych badań
i najważniejszych wydarzeń w świecie ketozy.Dowiedz się więcej
Waga0.200 kg
Wymiary15 × 6 × 5 cm
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.