Witamina D3 w proszku – truskawka – Dr Anns

39.90 

Witamina D3 + truskawka jest świetnym keto suplementem w postaci proszku, który można sporządzić na trzy sposoby: jako posypkę do ketogenicznego musli, bezpośrednio, rozpuścić w płynie (keto soku, mleku, lemoniadzie) lub wodzie.

Witamina D3 + truskawka jest preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych. Do produktu nie dodano żadnych sztucznych: barwników, aromatów, wypełniaczy, słodzików i konserwantów oraz cukru.

 

 

Na stanie

Darmowa wysyłka od 200zł 🚛
  

Dawkowanie i sposób użycia keto suplementu Witamina D3+ truskawka

Dorośli 1 porcja dziennie (2 g). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed przygotowaniem należy energicznie wstrząsnąć opakowanie. Porcję (2 g – płaska łyżeczka) można spożyć na 3 sposoby:

– wsypać do suchego naczynia, zalać zimną lub ciepłą wodą o temperaturze do 50°C i wymieszać.

– potraktować jako posypkę do musli, owsianki czy kaszy jaglanej,

– spożyć bezpośrednio (polecamy),

Skład keto preparatu WITAMINA D3 + truskawka

  • WITAMINA D3 – bierze udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz zdrowych kości i zębów, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i mięśni oraz wykorzystaniu wapnia i fosforu, w naszym suplemencie surowcem do jej produkcji jest naturalna lanolina.
  • INULINA – jest częścią naszej codziennej diety od setek lat –  znajduje się ona w wielu owocach i warzywach, takich jak banany, cebula i pszenica. Korzeń cykorii jest, również jej naturalnym źródłem. Inulina ma działanie prebiotyczne oraz stymulujące produkcję pożytecznych bakterii jelitowych.
  • TRUSKAWKA LIOFILIZOWANA – Liofilizacja to najnowocześniejsza i najzdrowsza obecnie metoda utrwalania. Procesowi temu można poddać niemal wszystkie substancje i produkty zawierające wodę. Żywność poddawana liofilizacji w pierwszej fazie procesu zostaje zamrożona, a następnie w warunkach obniżonego ciśnienia, ulega sublimacji. Finalny produkt zostaje pozbawiony wody (wilgotność resztkowa wynosi ok. 3 %).Truskawki są bogatym źródłem naturalnej witaminy C. Wyróżniają się także wysoką zawartością antyoksydantów – antocyjanów i kwasu elagowego. Dzięki zawartości kwasów organicznych regulują trawienie i przyśpieszają przemianę materii.

Dr Ann’s została założona przez dwójkę farmaceutów. Marka powstała z pasji do tworzenia produktów wspomagających zdrowie. Dr Ann’s 

Doświadczenie nabyte podczas pracy w aptekach oraz działalności naukowej prowadzonej na uczelni umożliwiło twórcom stworzenie wyjątkowej linii produktów, z surowców najwyższej jakości, które wspierają lepsze funkcjonowanie organizmu na co dzień.

Otrzymuj co miesiąc na swój email
podsumowanie najciekawszych badań
i najważniejszych wydarzeń w świecie ketozy.Dowiedz się więcej
Waga.3 kg
Wymiary1 × 1 × 1 cm
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.