Kētokēto to miejsce dla wyjątkowych
produktów ketogenicznych. Źródło naukowej wiedzy
o żywieniu opartej na badaniach. Inspiracja do pełniejszego
i bardziej optymalnego funkcjonowania.

Zespół kētokēto

Ewa

Ewa

Founder

Pomysłodawczyni i założycielka kētokēto, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz studentka Psychologii Klinicznej na SWPS.
Na diecie ketogenicznej od 2018.

Joanna

Joanna

Scientific Expert

Ekspert Naukowy – doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia, ze specjalnością neurochemia. Dietetyk, Redaktor Naukowy, Wykładowca i autor licznych badań naukowych.

Więcej

Leszek

Leszek

Product Designer

Projektant Produktu, odpowiedzialny w kētokēto za wszystkie “rzeczy techniczne”. Student Psychologii Klinicznej z zamiłowaniem do metody naukowej i wiedzy o optymalnym funkcjonowaniu.

Nasza historia

Jesteśmy grupą osób, które znalazły w diecie ketogenicznej odpowiedzi na ważne pytania. Dla niektórych z nas była to odpowiedź na potrzebę poradzenia sobie z wyzwaniami zdrowotnymi, dla innych była to fascynująca wycieczka w świat optymalizacji i biohackingu. Niezależnie od naszych początkowych motywacji, każde z nas odnalazło w ketozie drogę do rozwoju w kierunku zdrowszego i pełniejszego funkcjonowania, zarówno fizycznego jak i mentalnego.

Poznaliśmy na własnej skórze trudności i sprzymierzeńców na drodze do nabywania nowych keto nawyków. Znamy uroki restrykcyjnego reżimu dietetycznego. Znamy plusy i minusy eksplorowania często trudnodostępnych zakątków rzetelnej nauki o żywieniu. Zadawaliśmy sobie te same pytania o proporcje wartości odżywczych, nasz jadłospis oraz przeżywaliśmy te same frustracje związane z dostępnym na półkach sklepowych asortymentem. Wiemy również jak trudno odnaleźć się w niejednokrotnie sprzecznych rekomendacjach dietetycznych oraz ogromnej ilości nowych wyników badań. Nie jest nam obca jednak również determinacja, ciekawość i żądza wiedzy wspólna dla wszystkich osób zaangażowanych w życie zgodne z filozofią keto.

Szukając odpowiedzi na pytania o zdrowie, trafiliśmy na świat ludzi pełnych pasji, dyscypliny i ciekawości. Chcemy aby kētokēto stało się miejscem dla wszystkich ciekawych nauki, zdrowia i życia osób i aby połączyło nas coś więcej niż poziom ciał ketonowych. Chcemy zapewnić wam dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości produktów ketogenicznych oraz najlepszej jakości naukowej wiedzy o Ketozie, zarówno tej w Polsce, jak i za granicą. Chcemy również aby było to miejsce w którym będziemy mogli, czy to w dyskusjach w digitalu, czy na spotkaniach w realu, przybić sobie piątkę i podzielić się więdzą i trudami związanymi z tą i wieloma innymi wspólnymi pasjami.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.