W tym odcinku naszym gościem jest Emilia Cesarek, dietetyk kliniczny, oraz specjalista ds. odżywiania. Emilia jest ekspertką w dziedzinie dietoterapii chorób jelit oraz układu pokarmowego. W swojej praktyce prowadzi wielu pacjentów będących na diecie ketogenicznej.

Więcej Zobacz podcast

W dzisiejszym odcinku podcastu ketoketo gościmy Ewelinę Kamińską – genetyczkę i doktorantkę epigenetyki na Uniwersytecie Ludwiga-Maximiliana w Monachium. W tym odcinku rozmawiamy o tym czym jest epigenetyka, czy istnieje coś takiego jak dieta epigenetyczna oraz czy ketoza i dieta keto mają wpływ na keto. Odpowiadamy też na ciekawe i dość kontrowersyjne pytanie o to czy nasze myśli mają wpływ na geny.

Więcej Zobacz podcast

W dzisiejszym odcinku naszego podcastu gościmy Adama Bartkiewicza, eksperta w dziedzinie nauki o mózgu, suplementacji, biohackingu i optymalizacji zdrowia. Posłuchaj nas aby dowiedzieć się między innymi jakie jest miejsce zjawiska biohackingu w świecie nauki o zdrowiu, jakie są pierwsze i najważniejsze kroki w optymalizacji Twojego snu i suplementacji oraz jak skutecznie wprowadzać nowe nawyki do swojego życia.

Więcej Zobacz podcast

Chcesz dowiedzieć się jak zacząć morsować? Ile powinieneś przebywać w wodzie? Jak się zanurzać? Co zrobić aby odnieść największe korzyści? I czy rozsądnie jest wchodzić w samych kąpielówkach na szczyty górskie z człowiekiem lodu? 🙂

Więcej Zobacz podcast

W dzisiejszym podcaście rozmawiamy na temat suplementacji na diecie ketogenicznej. Razem z dr Joanną Podgórską staramy się odpowiedzieć na pytanie o listę podstawowych suplementów na diecie keto oraz jakie suplementy koniecznie powinniśmy przyjmować a po jakie możemy sięgać opcjonalnie

Więcej Zobacz podcast

W dzisiejszym podcaście rozmawiamy między innymi o tym dla kogo jest odpowiednia dieta ketogeniczna, czy dieta keto może być zalecana dla cukrzyków, sportowców oraz jakie choroby mogą być powodem do rekomendacji diety ketogenicznej.

Więcej Zobacz podcast

Druga część rozmowy na temat faktów i mitów dotyczących ketozy. Gościem podcastu jest Dr Joanna Podgórska – doktor nauk biologicznych w dziedzinie biochemia, dietetyk sportowy, szkoleniowiec i wykładowca, a także ekspert naukowy projektu kētokēto.

Więcej Zobacz podcast

Gośćmi podcastu są Dr Joanna Podgórska oraz dietetyk Daria Łukowska – magister fizjoterapii oraz trener personalna. Podczas naszego trzeciego podcastu skupiamy się na tematyce długo i krótkoterminowych postów. Omawiamy kontrowersje związane z rosnącą popularnością głodówek i tłumaczymy dlaczego mogą one nieść duże korzyści zdrowotne.

Więcej Zobacz podcast

Pierwszy podcast kētokēto to początek serii ciekawych i merytorycznych rozmów o ketozie z ekspertami między innymi z zakresu biologii, chemii, dietetyki oraz medycyny. Gościem podcastu jest Dr Joanna Podgórska – doktor nauk biologicznych w dziedzinie biochemia, dietetyk sportowy, szkoleniowiec i wykładowca, a także ekspert naukowy projektu kētokēto.

Więcej Zobacz podcast